Life of superstar by Lena - 2.díl

16. září 2012 v 15:04 | Chiara |  Life of superstar by Lena


Zdravím, po dlouhé době přidávám druhý díl komixu :)
Mám předfoceno několik dílu a brzo začnu pracovat na dalším dílu magazínu :) Už mám vymyšlené témata :)

Ze svého bytu, pokud se tomu tak dá říká jsem vyšla o dost dřív, než byla domluvená schůzka ale to mi nevadilo, zašla jsem se totiž ještě tak trochu projít po městě abych si trochu urovnala myšlenky a uklidnila se, jelikož jsem byla nervózní.

Když jsem se v domluvenou hodinu objevila v obrovské budově, recepční mě poslala do studia 5, zamířila jsem tam tedy a otevřela dveře, Nicholas seděl v křesle a naproti němu nějaký černoch, hned si mě všimli a přestali hovořit.,,Zdravím" podzravila jsem je, Nicholas mě pozdravil kývnutí hlavou a ten muž vedle něho mě sjel pohledem a pak také kývl na pozdrva a dodal ,,Dobrý den". Nějak jsem nevěděla co mám dál dělat i když v hlavě jsem měla naplánováno mnoho scénářů, najednou jsem si přišla mimo.

Ale nakonec to vyřešil ten mu, stoupl si a přišel ke mě mezitím co Nick tam v klidu seděl a pozoroval nás. ,,Já jsem Thomas Crisswell, vlastní mi tohle studio a když mi Nick řekl, že našel prý nějakou talentovanou dívku tak ať se na ní podívám." řekl mi bez jakékoliv grimasy v obličeji, což mě trochu vyděsilo. ,,Já jsem Lena." představila jsem se krátce a on na to jen přikývl. ,,Já vím, ale dost mluvení, teď nám něco zaspívej ať víme, jestli měl pravdu." pronesl a nasměroval mě d té buňky kde byla nahrávací místnost.


Stála jsem tam a nic neslyšela, jejich mluvení nic, byla jsem z toho nervózní ani jsem nevěděla co mám tak trochu dělat.
,,Takže teď ti pustíme hudbu, tam na stojanu máš noty a text, tak si to prohlídni a až budeš připravena tak řekni." řekl Nicholas do mikrofonu tudíž jsem ho slyšela, koukla jsem se na ten stojan a letmo si prohlédla ty noty a text, nebylo to nic těžkého proto jsem kývla a začala zpívat, ale nějak mi to nešlo, byla jsem nervózní.

Asi v půlce písničky hudba dohrála a zase se ozval hlas v mikrofoně, tentokrát ale Thomasův. ,,Hele, uvolni se, jsi moc křečovitá." oznámil mi a já si tu radu vzala k srdci, řekla jsem si, že musím zapomenout kde jsem a zpívat jako když jsem třeba doma před zrcadlem, povedlo se, řekla jsem si, když jsem odcházela ze studia a oni mě pochválili.


Zrovna jsem si dělala k večeři salát po té co jsem dneska koupila v supermarketu nějakou zeleninu, už to bylo asi tak tři týdny od té doby, co jsem byla v tom studiu a oni se neozvali. Udělala jsem dobře, když jsem klukům nic neřekla o tom, že jsem tam šla, přeci jen bych mohla o ně přijít a nemít ani svoje demo, což by nebylo zrovna dobré.
Z krájení zeleniny mě vyrušilo zapípání telefonu, položila jsem proto nůž a koukla se na to kdo mi volá, neznámé číslo ale stejně jsem se rohodla, že to vezmu. ,,Haló? Tady Lena." řekla jsem jako mám ve zvyku. ,,Zdravím, tady je Nicholas. Ta tvoje nahrávka byla úžasná, proto mám pro tebe připravenou smlouvy na cédéčko, pokud by si chtěla." oznámil mi podle mě poněkud znuděným hlasem. ,,Vážně?" vypískla jsem do telefonu a pak se trochu uklidnila. ,,Samozřejmě, že chci!" řekla jsem, poté jsme se domluvili na podrobnostech.

1) Líbil se ti díl?
2) Co myslíš, že bude dál?
3) Volná diskuze...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Flake Flake | Web | 16. září 2012 v 15:39 | Reagovat

1) Jasně,moc
2) To nemám tušení :)
3) Je to úžasný komix,krásně se to čte.Moc se těším na další díl :D

2 Darkness Darkness | Web | 16. září 2012 v 17:41 | Reagovat

1) Líbil se ti díl?// Moc :)
2) Co myslíš, že bude dál?// Lena bude nahrávat, ale kluci z kapely se to dozví
3) Volná diskuze...// Komix mě baví čím dál víc :). Máš nádherné fotky :). A hlavně jsem zvědavá, jak se z toho Lena vymotá...

3 Dětský sen Dětský sen | Web | 16. září 2012 v 21:28 | Reagovat

pěkné, moc hezké fotky :)

4 Jadee Jadee | E-mail | Web | 22. září 2012 v 9:32 | Reagovat

1) Ano! Těším se na další dílek.
2) Hm, po ránu mi to nějak nepřemýšlí. Takže netuším.
3) Skvělý komix! Moc dobře píšeš. Jsem ráda, že text je obsáhlejší, poněvadž nemám ráda, když někdo napíše k obrázku jednu větu typu: "Jessica šla ven".
Takže se těším na to jak bude komix pokračovat.

5 Aimee Aimee | Web | 23. září 2012 v 22:26 | Reagovat

1) Líbil se ti díl?// Líbil :)
2) Co myslíš, že bude dál?// Aha, tak až teď budou asi naštvaní kluci z kapely, teď už jim to říct musí..:D
3) Volná diskuze...// Těším se na další díl:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama