Life of superstar by Lena - 1.díl

2. září 2012 v 12:03 | Chiara |  Life of superstar by Lena

A je to tady! První díl komixu Live superstar by Lena (Život superstar podle Leny).
Doufám, že se vám bude komix líbit a budete číst dál :) První díl je takový úvodní, tudíž je i trochu kratší ale příště už bude určitě delší :)

Seděla jsem na posteli v garsonce, kde teď dočasně bydlím, je to jen přechodné, než budu mít více peněz a bude se moc přestěhovat do jiného bytu, jelikož bydlím v té nejhorší čtvrti města kde se bojíte v noci vyjít na ulici a přes den v podstatě také. Říkáte si kdo to leží vedle mě? Je to můj nejlepší kamaráda jmenuje se Mark, zkrácenina od jména Markus. Známe se strašně dlouho a popravdě já k němu cítím něco víc než pouhé přátelství, ale popravdě ještě jsem nenašla odvahu mu to přiznat a asi ani nikdy nenajdu.

,,No, měli by jsme vyrazit, jestli máme dojít do klubu včas."přerušil náš rozhovor Mark, při pohledu na hodiny na zdi, popravdě se mi nějak nechtělo, líbilo se mi, že po dlouhé době trávíme čas jenom spolu a ne s kapelou, ve které zpívám a on hraje na kytaru, poté tam máme ještě další dva kluky ale o těch až později. ,,Máš pravdu, měli by jsme jít." přikývla jsem a neochotně si stoupla a on udělal to samé, potom jsme se rovnou vydali do klubu Rock set, kde hrajeme pravidelně.


Jelikož jsem antitalent na techniku tak jsem čekala v zákulisí než kluci připraví aparaturu a celkově všechno na koncert,
sice jsem jim chtěla pomoc jako vždy ale radši mě poslali pryč ať se nepletu, tak jsem tu volnou chvíli věnovala rozezpívání. Z toho mě vyrušil nějaký chlápek v bílém saku mířící směrem ke mě, působil jako pěst na oko, jelikož v téhle díře se nachází spíš podivné existence než nagelovaní frajírci.

Když došel ke mě zastavil se a začal mluvit. ,,Zdravím, jsem Nicholas Carter a jsem hudební producent." představil se mi a natáhl ke mě ruku, já jí k němu také natáhla. ,,Taky zdravím, já jsem Lena." Představila jsem se zkráceninou svého jména, původně se jmenuji Elena Worten, ale mé umělecké jméno je jednoduše jen Lena. ,,Už několikrát jsem tě slyšel zpívat a musím uznat, že máš vážně talent. Kdyby jsi měla zájem o demo tak zavolej." oznámil mi rovnou a podal mi vizitku. ,,Vážně? Dám klukům z kapely vědět, že přijdeme." slíbila jsem mu a byla jsem hrozně nadšená dokud mi neřekl menší dodatek. ,,Ne, chci abys přišla jenom ty. Dám ti čas na rozmyšlenou. Nashle." potom se otočil a já začala nad tím přemýšlet, zda mám přijmout nebo ne.

Během půl hodiny už jsem stála na pódiu a zpívala druhou písničku večera, miluju když stojím na pódiu a zpívám pro lidi, je to úžasný pocit ale tady v téhle díře z toho ani nějak moc nemám požitek, proto mi začala v hlavě vrtat ta nabídka mám přijmout nebo ne?

Nevím, jestli bych mohla zradti kapelu už jenom kvůli tomu, že to jsou mí přátelé. A kdo vlastně je v té kapele? Druhý kytarista Felix, flegmatik od přírody, moc nemluví ale jakmile něco řekne, vždycky to stojí za to a další je bubeník Sam, rocker tělem i duší, už odmalička hraje na bicí a má vážně talnet, to člověk musí uznat i kdyby nechtěl. A Mark, kytarista, to by byla pro mě ta největší oběť všeho, ale, že bych to možná zvládla? Celé vystoupení jsem byla tak trochu myšlenkama mimo a pořád zvažovala nabídku.


V tom jsem pokračovala i doma, po pořádné koupeli, sice jsem byla unavená a chtěla jsem spát ale pořád mi to nějak nešlo. Proto jsem si řekla, že se musím přeci nějak rozhodnout, začala jsem zvažovat plusy a mínusy, nakonec jsem se rozhodla i když je to pro mě dost těžké, ale za zkoušku nic nedám. Tu jeho nabídku přijmu, uvidím jestli to vyjde a pokud ano tak teprve potom to oznámím kapele, i když vím, že to možná pro ně bude rána pod pás ale zase na druhou stranu kdo říká, že to vyjde?


Vyskočila jsem z postele, vzala telefon a vytáhla z kapsy šortek vizitku, vyťukala jsem číslo a s hlubokým nádechem zmáčkla zelené sluchátko, sice bylo pozdě ale přesto jsem si řekla, že musím zavolat abych si to nerozmyslela. Nicholas mi to zvedl skoro hned a domluvili jsem se na zítřejší odpoledne u něho ve studio. Hned jak jsem zavězila, měla jsem pocit že jsem udělala dobrou věc, proto jsem začala jen tak tancovat po pokoji.

1) Líbil se ti díl?
2) Vytkl by jsi něco?
3) Co myslíš, že bude dál?
4) Volná diskuze...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Darkness Darkness | Web | 2. září 2012 v 12:12 | Reagovat

1) Líbil se ti díl?// Moc :)
2) Vytkl by jsi něco?// Nic, jenom máš špatně název :D. Život superstar podle Leny by byl Life of superstar by Lena ;). Live je sloveso=žít, life=podst. jméno. Takhle je to Žít superstar podle Leny :D.
3) Co myslíš, že bude dál?// Bude se moct proslavit, ale jako sólistka bez kapely...
4) Volná diskuze...// Máš moc krásné fotky, a miluju komixy z takovéhleho prostředí :).

2 Chiara Chiara | Web | 2. září 2012 v 12:31 | Reagovat

[1]: Děkuju :) Já mám angličtinu teprve druhý rok tak to ještě moc neumím, jsem totiž spíš němčinář :D takže díky a už jsem to opravila :)

3 Efie Efie | Web | 2. září 2012 v 12:40 | Reagovat

1.hodně :D
2.taky souhlasim s nazvem :D jinak nic
3.nevim :D
4.tesim se an dalsi

4 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 2. září 2012 v 13:09 | Reagovat

1. Jj.. moc hezkej byl :)
2. Nic .. a s tím názvem souhlasím :)
3. Jéj.. tak to netuším promiň :(
4. Moc pěkný díl.. těším se na další díl :))

5 Scraby (Aimee) Scraby (Aimee) | Web | 23. září 2012 v 22:23 | Reagovat

1) Líbil se ti díl?// Líbil, tuhle tématiku mám ráda.:):D
2) Vytkl by jsi něco?// Ne :) ..jinak to s tím názvem se mi stalo jednou taky..:D
3) Co myslíš, že bude dál?// Možná na ní budou ostatní z kapely naštvaní..
4) Volná diskuze...// Jdu na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama