School beauty queen→ 6.díl

15. dubna 2013 v 20:54 | Chiara |  School beauty queen

Další díl je tady a s ním i úvodka, která by měla komix trochu víc charakterizovat! :) V tomhle díle se hodně změní děj, jelikož už dlouho to bylo hodně podobné ale komix nebojte se, všechno nebude tak snadné jak se na první pohled zdá :)
Jestli vás komix bude stále bavit, mohla by být i druhá série jelikož už mě přibližně napadlo o čem by mohla být ale to nikomu samozřejmě neprozradím! :)


Hlava mě třeštěla když jsem probrala v té posteli, na sobě jsem měla jen spodní prádlo tak jsem prohledala šuplíky a nakonec jsem si vzala nějaký dres, jelikož jsem nemohla najít šaty. Vydala jsem se nahoru a doufala, že tam bude Arhur jelikož jsem chtěla aby mi vysvětlil co všchno jsem dělala, hlavně doufám, že ne to na co to vypadá. Zrovna krájel nějakou zeleninu, celkem mě to překvapilo. ,,Konečně se nám tu někdo probral." pronesl pobaveně když mě spatřil, přešla jsem blíž a nohy jsem měla jako ze žužu. Zprašila jsem ho pohledem nebo to byl spíš pokus, což mu vyloudilo na tváři další škleb na tváři. ,,Asi budeš chtít nějaký Aspirin, jak tak vidím. Sedni si, donesu ti ho." usmál se a já se odhodlala zeptat. ,,Co se dělo v noci?" zašeptala jsem nejistě a on na mě koukl. ,,Sedni si, pak ti to řeknu." kývla jsem a ochotně si sedla, moje tělo to potřebovalo.


Ležela jsem na pohovce a koukala na něho jak sedí na barové židličce, bylo to asi o pět minut později. ,,Takže, jak to bylo?" zeptala jsem se a bála se odpovědi, ale musela jsem jí slyšet. ,,No, chvíli jsme se líbali ale nakonec mi došlo, že to nemůžu udělat..." řekla a prohrábl si vlasy, teprve potom pokračoval dál.,,...za prvé jsi byla víc než mimo, za druhé jsi sestřenka Torrey a za třetí jsem slíbil Torrey, že si užiješ prázdniny a spíš by si mě za to nesnášela. A já své sliby neporušuju." trochu jsem se zamračila když zmínil, že si užijeme prázdniny ale oddechlo se mi, že se mezi námi nic nestalo. ,,Dobře, vysvětlím ti to. Dlužím jí to a navíc to vypadá, že z tebou nebude tak velká nuda jak se zdálo. Ještě dneska vyploouváme, stačí říct kam a jedem." mrkl na mě a já jen udiveně zírala, tohle jsem teda nečekala...


,,Vstávej ospalče! Jsou tři odpoledne!" budila mě Olivie u mě doma, trhla mi s nohou a to mě teprve probralo.,,Já vím, zdálo se ti o Benovi jelikož se tak připitoměle usmíváš ale vážně nemám moc času." oznámila mi a já se zmateně posadila, vážně jsem se usmívala? Ve snu podle pravdivé události kde byl Arhur, sakra! Musím ho zničit zatraceně rychle nebo zničím sama sebe, což bylo to nejděsivější. ,,Jo to zdálo ale to není důležité. Co tady děláš?" zeptala jsem se rozespale a posadila se. ,,Mám pár novinek co ti chci říct, ale nechceš mi nejdřív říct, proč se válíš v posteli v šatech co stojí jako průměrný měsíční plat dělníka v Amarice?" zasmála se a popravdě nevím, vlastně jo. Usnula jsem při vymýšlení pomsty, bohužel mě nic nenapadlo do teď!


Nakonec jsme si přesedli jelikož Ol nesnesla abych se v těch šatech válela, je vážně trhlá ale na oblečení jednoduše stará což se o mě říct nedá. ,,Tak povídej? Co se děje? Něco s Arhurem?" na poslední otázku jsem se zeptala dřív, než jsem začala pořádně přemýšlet. ,,K tvé smůle nic, je to všechno lepší! Od té trapné večeře, co byla před týdnem, jde všechno líp." usmála se a já se jen křečovitě usmála. ,,Tak to je super!" předstírala jsem nadšení ale u mě to vřelo, ale hlavně proto, že jsem byla naštaná na sebe. ,,Ale teď to hlavní, příští víkend bude narozeninová oslava! Víš, že mi bude osumnáct!" řekla nadšeně a já kývla, sice jsem na to zapomněla jelikož poslední dobou nevím co dřív. ,,Bude party u mě, očekávám že přijdeš se svým fešným přítelem." uculila se a čekala co já na to. ,,Jasně, já a Ben dorazíme na 100%. Poslední dobou je to mezi námi lepší." zalhala jsem, spíš to bylo naopak.


,,Jsem ráda, že ti to jde s Benem líp. Každý vztah má krizi a na vás bych vsadila najvíc, že se z toho dostanete." usmála se a já kývla, nakonec jsme se obejmuli a mě došlo, že je další člověk, kterýmu ubližuju ale nemůžu s tím zatím nic udělat, ale jedna věc byla jistá. Rozchod s Arturem budu muset provéct až po jejích narozeninách, jelikož jí je nechci zničit přeci jen jsou to výjimečné narozeniny a nezaslouží si je mít zničené kvůli němu. Když odešla tak jsem vytáhla mobil a poslala textovku, snad to půjde tak jak mě to napadlo.


Další den jsem se chtěla domluvit s Bene jak půjdem spolu na ten večírek, doufala jsem, že náš vztah můžeme ještě zachránit když on pochopí, že s ním chci chodit někam víckrát než jednou týdně a když nebude hrát pořád ten svůj fotbal. ,,Zlato, pochop, že je to rozhodující zápas sezóny. Musím tam být, jsem kapitán!" oznámil mi do telefonu a já měla sto chutí třísknout telefonem o zeď. ,,Jasně a další týden bude soustředění a potom nějaké zátěžové testy, poslední dobou si neudělal nic proto aby jsme byli spolu!" řekla jsem vztekle, nebyla to jeho chyba ale svou zlost jsem potřebovala ventilovat, on byl první kdo mě naštval pokud nepočítám tu prvačku na kterou jsem bezdůvodně začala křičet když do mě omylem narazila. ,,A co ta večeře?" zmínil a já znovu zaútočila. ,,Bylo to před týdnem. Musim jít, ahoj." rozloučila jsem se jelikož dál bych to nezvládla.


Naštvaně jsem bouchla pěstí do stěny a málem mi upadla ruka. ,,No tak, trable v ráji?" zeptal se mě známý hlas, Arhur. Jaktože je všude v tu nejméně vhodnou chvíli, má snad nějaký radar, který zachytí když jsem na dně? ,,Nech mě být!" řekla jsem naštvaně a podívala se na něho. ,,Já ti nic neudělal to všechno ty a přiznej si, že tohle nejsi ty. To všechno." chvíli se odmlčel a čekal zda něco řeknu, já jenom na něho zírala.,,Ty nejsi taková, proč by ses mu měla podžizovat? Jsi s ním jeno ze srtrvačnosti, něco jako manželství, které se blíží ke konci. Nemluvě o tom, že jsi ve škole na radě školního parlementu." měl pravdu, zase. ,,A i kdyby to tak bylo, tak co? Je to moje věc, ty nemáš důvod mi do toho mluvit!"


Během chvíle si mě přitáhl k sobě a políbil mě, bylo to krátké ale vášnivě a intenzivní. Takhle jsem se necítila od léta, ale nakonec jsem zvládla se odtáhnout od něho. ,,Možná si měl pravdu, ale Olivie je moje nejlepší kamarádka a ty její přítel. To jí nemůžu udělat, mám totiž soucit což ty ne." řekla jsem tiše a stále ho držela, stejně i on mě. ,,Zase to tvoje ALE ale líbí se mi to, na tu chvíli jsi byla jako ta co znám z lodě..." řekla a já po chvíli jen mlčky odešla za doprovodu jeho pohledu.

1) Líbil se ti díl?
2) Komu psala Janice zprávu?
3) Překvapilo tě co se stalo?
4) Jsi spokojený s dějem?
5) Co myslíš, že bude dál?
6) Volná diskuze...

Možná se divíte proč tolik otázek, ale pokaždé když si něco přečtu od vás tak mě to inspiruje pro další díly a samozřejmě potěší :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katee Katee | Web | 15. dubna 2013 v 21:23 | Reagovat

1. Jasně!
2. Vím já? :D
3. Jo :D
4. Je to super!
5. Janice se s Benem rozejde?

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 16. dubna 2013 v 15:31 | Reagovat

1) Jasně, moc! :)
2) Těžko říct...
3) jo :)
4) Jasně :)
5) Nádherný fotky! :)

3 Miss.PerlanQa Miss.PerlanQa | Web | 16. dubna 2013 v 15:33 | Reagovat

- ÚŽASNÝ
- Lorie?
- veľmi tú pusu som nečakala
- Úplne! :)
- Myslím, že by sa Janice mala rozísť s Benom, pretože Ben mi už riadne lezie na nervy. Ale je tiež možné, že Ben nakoniec povie, že na tú párty pôjde a JAnice sa s ním nerozíde.
- Páni! Tá pusa ♥ Ja som sa tomu tak potešila!! Rýchlo ďalší diel prosím! :)

4 Teddy Teddy | Web | 16. dubna 2013 v 16:33 | Reagovat

1) JASNÉ! :D
2) To nevím ...
3) Celkem jo :D
4) JJ
5) Těžko říct co vymyslíš :D Myslím že se Janice rozejde s Benem.

5 Minnie Minnie | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 17:16 | Reagovat

1) hodně moc!
2) Lorie? :)
3) vlastně docela jo :D
4) jasně ;)
5) to nevím :D asi půjde Janice na tu párty? a rozejde se s Benem
6) úvodka je fakt úžasná!

6 Luci Luci | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 17:20 | Reagovat

1) moc :D
2) nwm....
3) hlavně ten polibek na konci :D
4) jojo :DD
5) tak to nwm, možná se rozejde s Benem a začne oficiálně chodit s Arthurem :D
6) těším se na další díl :DD

7 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 16. dubna 2013 v 22:06 | Reagovat

Nová úvodka je moc pěkná..:) Líbí se mi, jak je tak pěkně barevně sladěná..:) Pěkný díl.. No asi se rozejdou.. A možná by to bylo dost fajn..:D

8 Jadee Jadee | E-mail | Web | 18. dubna 2013 v 10:01 | Reagovat

1) Ano, moc!
2) Možná Lorie?
3) Docela jo :D
4) yes! xD
5) Do tvé hlavy nevidím, takže nemůžu říct co bude dál :D Ale mohla by se rozejít s Benem.

9 Darkness Darkness | Web | 18. dubna 2013 v 20:21 | Reagovat

1) Líbil se ti díl?// Moc, tenhle komix se mi hrozně líbí celý :)
2) Komu psala Janice zprávu?// Lorie?
3) Překvapilo tě co se stalo?// S Artem ani ne, čekám na to celou dobu :D. Je jasný, že se přitahujou navzájem jako magnety :D
4) Jsi spokojený s dějem?// Spokojená :D. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál! :)
5) Co myslíš, že bude dál?// Podle mě se rozejde s Benem... Ale docela bych chtěla, aby začala ničit Artura, jenom proto, aby potom na to sama doplatila a vrátili se k sobě :D
6) Volná diskuze...// Miluju tenhle komix :). Takový odpočinkový a zároveň s úžasným dějem... Palec hore! :D A nehorázně se těším na další díl :).

10 Saanma Saanma | Web | 19. dubna 2013 v 21:49 | Reagovat

1) Ano.
2) Netroufám si tipnout.
3) Ani ne. Já očekávám neočekávané. :D
4) Jistě.
5) Další netroufám si tipnout.
6) Až budu mít víc času tak slibuji, že si celý komiks přečtu a rozpitvám! :D

11 Ifča Ifča | Web | 19. dubna 2013 v 22:18 | Reagovat

Nová úvodka je vážně LUXUSNÍ! Já tušila, že nějaký mucinky bude :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama